Materiały formierskie

Prawdziwi artyści sami tworzą swoje odlewnicze formy. Mimo iż sprzedajemy także ich gotowe wersje, zachęcamy do produkowania ich na własną rękę. Mając pełną kontrolę nad wyglądem silikonowych form, można nadać im dowolny kształt i uzupełnić go najróżniejszymi detalami, przygotowując artykuł dostosowany do własnych indywidualnych potrzeb. Ułatwi on dalsze prace modelarskie i podwyższy ich efektywność. Nasze materiały formierskie świetnie sprawdzą się zarówno u doświadczonych modelarzy, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją zabawę z samodzielnym tworzeniem silikonowych przedmiotów.


Właściwości i możliwości naszych produktów

Specjalistyczne mieszanki silikonowe zaliczamy do dwóch grup produktów – jednorazowego bądź wielokrotnego użytku. Szczególnie polecamy te drugie. Wykazują się idealną przydatnością przez bardzo długi czas i mogą być stosowane jako domieszki do nowo tworzonych mas. Podwyższona plastyczność materiałów pozwala formować z nich dowolne kształty. Uwzględniając w nich najmniejsze detale, można bardzo dokładnie odzwierciedlać to, co chciało się w nich przedstawić. Plastyczne mieszanki silikonowe ułatwiają i usprawniają modelarskie prace. Każdy błyskawicznie opanuje właściwą technikę wykorzystania formierskich materiałów, a dzięki swojej bogatej wyobraźni stworzy z nich niepowtarzalne formy do ciast czy świeczek, antyczne modele bądź niesamowite dekoracje. Nasze masy wykorzystywane są również do zadań specjalnych. Polecamy je zarówno klientom indywidualnym, jak i całym firmom.

Praca z materiałami formierskimi okaże się jeszcze prostsza, jeżeli w jej trakcie zostaną zastosowane dodatkowe akcesoria formierskie. Praktyczne i sprawdzone narzędzia ułatwiają tworzenie najbardziej nietypowych kształtów, dbając o ich szczegółowość i zapewniając im estetyczny wygląd. Wspomagają pracę ludzkich rąk i częściowo ją zastępują – dzięki nim ciekawe formy silikonowe można przygotowywać o wiele szybciej. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych formierskich produktów i zafascynowania się modelarskim światem.

Materiały formierskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz