Formy do świec

Gotowe świece występujące w sklepach zazwyczaj są proste i nudne. Mają geometryczne kształty, jednolite struktury i choć często wręczane są w ramach urodzinowych prezentów, nikogo już nie zachwycają – solenizanci odkładają je w głąb szaf i szybko o nich zapominają. Większą wartość uzyskują w momencie, gdy zostają wykonane własnoręcznie, co umożliwiają nasze formy do świec. Uzupełnione szczegółowymi detalami konstrukcje pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych dekoracji. Zastosowań dla takich świeczek jest mnóstwo – można ozdabiać nimi sypialnie i łazienki, wręczać je bliskim osobom lub nawet sprzedawać, z pasji tworząc swój sposób na życie.


Jakość, wygoda i wysoka estetyka – świece przygotowane w naszych formach zachwycą każdego!

Wszystkie formy występujące w naszym sklepie wykonane zostały z wysokogatunkowego silikonu. Zapewnia on wysoką elastyczność produktów, dzięki której przez bardzo długi czas zachowują one swoją idealną formę, nie rozrywają się podczas użytkowania i pozwalają na bezproblemowe wyciągnięcie z nich odlanych świec. Poddawane działaniu wysokich temperatur utrzymują swoje pierwotne właściwości i nie odkształcają się pod ich wpływem. Nasze formy są produktami wielokrotnego użytku, ułatwiającymi i wspomagającymi kreatywne zabawy.

Występują w wielu fantastycznych kształtach – geometrycznych i prostych, jak również bardzo nietypowych, imitujących bajkowe postacie, zwierzątka, serduszka bądź gwiazdki. Perfekcyjnie odtwarzają najdrobniejsze szczegóły. Przygotowane w nich świeczki zachwycają swoimi niepozornymi detalami i ledwo dostrzegalnymi niuansami, mającymi największy wpływ na ich ostateczny wygląd. Zaczynają przypominać niewielkie dzieła sztuki, w których każdy najmniejszy element jest idealnie dopracowany. Dzięki naszym formom nawet największy amator może samodzielnie wykonać coś tak wspaniałego! Nasze formy silikonowe do świec są łatwe w użyciu. Umożliwiają tworzenie odlewów z różnych materiałów – m.in. parafiny lub wosku pszczelego.

Do każdej z nich dołączamy szczegółową instrukcję wyjaśniającą sposób korzystania z produktu i zawierającą wiele cennych rad dla początkujących twórców. Świeczki mogą zachwycać bowiem zarówno swoimi kształtami, jak i niezwykłym odprężającym aromatem czy wyjątkowymi kolorami – wszystko zależy od rodzaju zastosowanej do ich produkcji substancji. Jedna forma pozwala na utworzenie nawet kilkudziesięciu niepowtarzalnych dekoracji. To ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie swojego domu bez przepięknie prezentujących się świeczek.

Formy do świec

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry