Piersi Venus 3 - erotyczna forma silikonowa

Piersi Venus 3 - Forma Silikonowa

Indeks: AFS518

53,12 zł
Brutto

produkt polski

Przedmiotem sprzedaży jest sama forma silikonowa - odlew piersi na zdjęciu zamieszczony jest poglądowo.

Ilość

Forma silikonowa PIERSI VENUS 3 do produkcji dekoracji cukierniczych  

Forma silikonowa wykonana z trwałego, elastycznego silikonu przeznaczona do wykonywania delikatnych dekoracji cukrowych.

Forma zapewnia doskonały kształt, idealnie odwzorowuje model. 
Forma przeznaczona także do wykonywania figur z czekolady - nadaje się do robienia odlewów z gipsu, masy cukrowej, masy solnej, wosku, mydła i innych mas plastycznych takich jak glina, modelina oraz plastelina.

 

Formy silikonowe instrukcja:

Formy silikonowe nadają się do pracy w zakresie temperatur od -40oC do +200oC. Można je bezpiecznie używać w zamrażarkach, piecach, piekarnikach, mikrofalówkach i zmywarkach. Sposób produkcji pozwala na wytwarzanie w nich dekoracji cukrowych, świec i odlewów gipsowych bez potrzeby stosowania dodatkowych separatorów - środków przeciw przywieraniu do ścianek. Formy są elektrostatyczne i przyciągają kurz. Do ich mycia używaj miękkiej gąbki lub delikatnego materiału. Płukanie pod bieżącą wodą z użyciem delikatnego detergentu np. płynu do mycia naczyń lub mydła. Używanie ostrych narzędzi i twardych materiałów może spowodować trwałe uszkodzenie formy. Po wysuszeniu przechowuj formę w woreczku foliowym lub pudełku tekturowym. 

Jesteśmy producentem form silikonowych – do produkcji używamy sprawdzonych mieszanek silikonowych.

 

Wymiary wykonanego odlewu : 5,5 cm x 5 cm

Wysokość odlewu : 3 cm

AFS518

Opis

Rozmiar (cm)
5,5 x 5,03

Specyficzne kody

related products

16 innych produktów w tej samej kategorii: