Formy dekoracje cukiernicze

Branża cukiernicza wydobywa dziś z cukierników dusze prawdziwych artystów, pozwalając im na beztroskie zabawy fantazyjnymi formami i kolorami. Nowoczesne wypieki muszą odgrywać jednocześnie dwie role. Mają zaspokajać apetyty największych łasuchów, jak również zachwycać swoją niepowtarzalną i często zaskakującą prezencją.

Dekoracje do tortów imitujące postacie z popularnych bajek bajecznie okalają kremowe masy, a ciasto uformowane na kształt młodej pary podkreśla weselny charakter klasycznego wypieku. Dzięki naszym formom silikonowym i różnorodnym dekoracjom każdy może puścić wodze swojej fantazji i przenieść się na wyższy poziom cukierniczego wtajemniczenia. Foremki silikonowe i ozdoby na tort polecamy i zawodowcom, i amatorom. Za każdym razem urozmaicą one nawet najprostszy wypiek!

Bajeczne dekoracje cukiernicze na wszystkie okazje

Na ważnych uroczystościach nie może zabraknąć pysznych wypieków. Imprezy urodzinowe czy wesela bez imponujących swoją wielkością tortów będą po prostu niekompletne. Dzięki naszym propozycjom utworzenie wypieku dostosowanego do rangi czy charakteru wydarzenia staje się banalnie prostym zadaniem – każdy sobie z nim poradzi! Jedna wyrazista dekoracja tortu przełamie stonowaną barwę waniliowego kremu, a jeśli zostanie wykonana z prawdziwej czekolady, stanie się tym elementem ciasta, o który każdy gość z przyjemnością zawalczy. Jednobarwne perełki z czekoladowej masy estetycznie obramują torcik dla małej księżniczki, ciekawie zgrywając się z umieszczonymi na nim cukrowymi kwiatuszkami. Naszą ofertę tworzą produkty o najróżniejszych kształtach, zaskakujące odmiennymi wielkościami i kolorami. Inspirują do wymyślania coraz to ciekawszych wersji ciast, których mocnym akcentem mogą być nasze ozdoby cukrowe na tort czy figurki. Praktyczny układ sklepu wpływa na wygodę i efektywność zakupów. Dekoracje dziecięce czy może te dla dorosłych? Ozdoby komunijne czy weselne? U nas każdy cukiernik znajduje to, czego potrzebuje do stworzenia oszałamiająco pięknego wypieku.


Foremki ułatwiające tworzenie oryginalnych ciast

Nawet najlepszym cukiernikom zdarzają się pewne wpadki. Ich ilość ograniczają nasze formy do czekolady, ciastek i różnego typu mas. Każdemu pozwalają na przygotowanie wymyślnych ozdób – literek, cyferek, muszli czy delikatnych koronek. Tworząc je przy pomocy silikonowych forem, zawsze można cieszyć się ich perfekcyjnym kształtem. Wykonywane ręcznie figurki na tort nigdy natomiast nie będą idealne i choć czasem naturalny wygląd jest wręcz wskazany, w przypadku wypieków nie sprawdza się zbyt dobrze. Serduszka, które miały być identyczne, przez omsknięcie się ręki cukiernika przestają być swoją wierną kopią, a ich nierówne kształty zaburzają estetykę wypieki i tworzą z niego coś niepożądanego.

Cukiernictwo to sztuka wymagająca perfekcji. A zapewnią ją nasze łatwe w użyciu foremki. Niektóre z nich w szczególności polecamy dzieciom – foremki do ciastek pozwolą im na samodzielne przygotowanie pierwszych w życiu wypieków. Perfekcyjne kształty sprawią, że będą one wyglądać tak, jak gdyby zostały uformowane przez doświadczonego cukiernika. Przyniosą dzieciom ogromną satysfakcję i zachęcą do dalszych kuchennych wojaży. Silikonowa forma do ciasta to z kolei nasza propozycja dla osób dorosłych, których cukiernicze umiejętności do tej pory ograniczały się do przygotowania ciasta w mikrofalówce. Nada ona każdemu wypiekowi idealnego kształtu, a dzięki specjalnej strukturze pozwoli na rezygnację z dodatkowego tłuszczu wykorzystywanego do smarowania blach. Nasze produkty udowadniają, że cukiernictwem każdy może się bawić!

Formy dekoracje cukiernicze

Jest 171 produktów.

Pokazano 1-60 z 171 pozycji

Aktywne filtry