Nasz sklep to istny raj dla wszystkich kreatywnie myślących osób! Rozbudzamy wyobraźnię klientów, zachęcając ich do samodzielnego tworzenia fantazyjnych wypieków, klasycznych babeczek, a także aromatycznych mydełek, kul do kąpieli czy świeczek. Każda rzecz wykonana własnoręcznie nabiera niepowtarzalnej wartości. Dzięki naszym produktom można ją przygotować szybko, łatwo i przyjemnie.

Dokonaliśmy praktycznego podziału wszystkich produktów, przypasowując je do poszczególnych kategorii. Silikonowe formy do ciast i ozdobnych elementów pozwolą na udekorowanie tortów w iście angielskim stylu – bogatych, strojnych, wyróżniających się niepowtarzalnymi detalami. Niektóre umożliwiają tworzenie całych figurek, inne służą do odciskania drobnych elementów przeznaczonych do zdobienia boków ciasta lub zaznaczania jego poszczególnych fragmentów. Zdecydowanie ułatwiają i usprawniają cukiernicze prace, pozwalając na błyskawiczne przygotowanie perfekcyjnych odlewów. Można je wypełniać różnorodnymi masami – czekoladowymi, cukrowymi czy marcepanowymi.

Zachwyceni jakością i trwałością silikonowych foremek odkryliśmy ich kolejne zastosowania. Równie dobrze jak w cukiernictwie sprawdzają się w branży kosmetycznej i z tego względu w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć foremek do mydeł, kul kąpielowych czy świeczek. Z ich pomocą każdy poradzi sobie z przygotowaniem niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby. Silikonowe formy tworzymy także na specjalne zamówienie klientów – wystarczy do nas napisać i scharakteryzować swój wymarzony produkt, aby stać się właścicielem własnej niepowtarzalnej formy!